| Cosminovici18 a întrebat:

Am si eu o problema am un laptop de un an Acer Aspire 5736Z si cand dau un restart nu se mai deschide ramane o imagine neagra si nu se deschide am garantie la el dar nu stiu ce sa fac nu stiu daca e de la laptop....nu stiu ce problema are dar stiu ca de cand am dat primul restart nu a mers! Stiti ce problema are si cum o pot rezolva?

5 răspunsuri:
| alexalexuz a răspuns:

Ti s-a ars placa video daca nu-ti apare decat o imagine neagra trebuie sa o schimbi este vreo 2 milioane la laptopuri si mie mi s-a intamplat funndaa bosule

| Cosminovici18 explică (pentru alexalexuz):

Nu cred ca mi s-a ars placa ca altfel nu puteam sa joc niciun joc probabil nici nu se mai deschidea nici numai aveam desktop

| alexalexuz a răspuns (pentru Cosminovici18):

Pai numai da restart ca nu e bine depinde si cand ai dat dac esti intr-un joc ceva e normal sa nu mai mearga dupa aia

| Cosminovici18 explică (pentru alexalexuz):

Nu frate dau un restart cand fac curatenie cu programul Advanced System Care!

| alexalexuz a răspuns (pentru Cosminovici18):

Pai e de vina programul ala da da-mi si mie o funda ca abia am una plsz frate