| IonutMH a întrebat:

Am un laptop achizitionat recent si are o problema. Aproape orice joc bag imi spune ca nu am minimul necesar(in special imi spune ca nu am destui rami) pentru a-l juca, desi eu am asta:Intel core i3 2.4 ghz, 6gb ram, amd radeon hd 1gb dedicat(notebook). Astept pareti si opinii, orice ma poate ajuta(dau funda)

P.S:poate nu am instalat eu ceva driver corect sau lipseste ceva...modelul este HP 2000 2d03sq

1 răspuns:
| Bogdan_Radu_1993 a răspuns:

Iti sugerez sa cauti un program care iti gaseste toate driverele/update. Eu am folosit Driver Genius Pro.