| Iuli4you a întrebat:

Un laptop ca asta:Intel core i5, 4gb ram, 1 GB video dedicat...nu mai conteaza restul, ar fi bun pentru gaming(nu mario...battlefield3,mw3)?
Subliniez ca e laptop!
Multumesc!
Dau funda!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Si ma rog ce palca videoare, model exact.

| 2PacKilluminati a răspuns:

Du-te in computer, apeasa click dreapta, proprietati.iti apare o noua fereastra, in care este un numar scris mare si cu albastru. daca numarul ala e mai mare de 4.0 laptopul e f bun pentru gaming(si 3.8, 3.9 e buntongue)

| Evolution18 a răspuns:

Da e bun pentru toate jocurile deoarece ai placa ff buna am si eu una la fel ca ata si procesor de 3, 00 GHz si da merge orice joc adica TOATE!

| Evolution18 a răspuns:

E bun merg toate jocurile