| IonutMH a întrebat:

Am un laptop achizitionat recent si are o problema. Aproape orice joc bag imi spune ca nu am minimul necesar pentru a-l juca, desi eu am asta:Intel core i3 2.4 ghz, 6gb ram, amd radeon hd 1gb dedicat(notebook). Astept pareti si opinii, orice ma poate ajuta(dau funda)
P.S:poate nu am instalat eu ceva driver corect sau lipseste ceva...modelul este HP 2000 2d03sq

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Driverul placi video nu sa instalat corect.
Descarca alt driver compatibil prin metoda urmatoare.
Scrii in Google Touslesdrivers, click pe Mes drivers.descarca programul Maconfig.si install click pe butonul Lancer la Detection, iti va scana PC si iti va afisa driverele lipsa, sau versiuni mai noi la driverele pe care le are PC.descarca drivarul video si install

| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Sigur asta este problema. Daca ai cont pe FL descarca Driver Genius.Este cel mai bun program pentru drivere. Daca nu il gasesti cauta-ma pe FB si ti-l dau eu.
Pentru alte nelamuriri si probleme ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.
O seara buna!

| IonutMH explică:

Tin sa mentionez ca imi spune ca nu am rami necesari pentru a juca(nu la placa video sau altceva); la gta IV de asemenea la inceput imi scria 59 mb doar