| eduard240300 a întrebat:

Am un laptop ASUS K56C cu 4GB memorie ram, Intel core I3, Nvidia Geforce Gt 635M 2GB si rulez pe el windows 7 enterprise x32. Problema este ca nu merge nici un joc pe el, care e problema? Majoritatea jocurilor spun ceva depre dxt texture. Nu stiu ce are, dau funda...

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

De obicei se incalzeste laptopul? trebuie sa ai grija sa aiba aerisirea libera. e posibil sa ti se fi ars placa video, ceea ce iti face laptopul inutil pentru gaming

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Ai toate drivele la zi?

| eduard240300 explică (pentru Wr3nch):

Ei bine ce fel de nVIDIA ar fi compatibil cu el fiindca totate spun ca nu sunt compatibile la instalare.