| superoidxxl a întrebat:

Am un laucnher de minecraft de la team extreme dar cu o zi inainte sa apara versiunea minecraft 1.7.10 au inceput niste probleme:cand vorbesc in chat imi zice player si nu numele meu
si nu ma mai pot inregistra sau loga pe servere(de cand mi-am
instalat launcherul mai are o problema, si anume stiti ca sunt niste
realizari de exemplu la taiat lemne etc aceste realizari nu mi se
pastreaza de pe o zi pe alta).Va rog din tot sufletul ajutati-ma va
garantez 100% ca va dau funda!

Răspuns Câştigător
| Fanu23 a răspuns:

Pai,poti dezinstala jocul de tot + stergi folderul din %appdata%. minecraft. si dupa il instalez din nou big grin

| superoidxxl explică (pentru Fanu23):

Moruzstefan iti multumesc extrem de mult l-am dezinstalat si apoi l-am reinstalat si acum merge din nou bine o sa-ti dau o
cerere de prietenie si daca stii raspunde-mi si la celelalte intrebari ale mele!

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Iti zice player deoarece cand ai descarcat versiunea noua de luncher s-a schimbat si numele(default e player). Realizarile nu se salveaza in multyplayer.