| Fallen a întrebat:

Am un Notebook Asus cu hard de 2g ce windows sa-i pun! Ajutati-ma va rog... dau fundita! 1

3 răspunsuri:
| XxR0botzelXx a răspuns:

Ori windows vista ori XP. Nu e chiar atat de bun windows 7. Arata doar bine. Dar e chiar mai prost decat XP. Daca vrei neaparat sa arate bine instaleaza XP si pune o tema de windows7.

| Marian_Eduard_1996 a răspuns (pentru XxR0botzelXx):

Sa stii ca folosesc Win 7 Ultimate de aproape doi ani si sa stii ca nu am probleme cu el si e si mai usor de inteles decat XP.Asa ma gandeam si eu la inceput sa-mi pun XP py k eram obisnuit cu el da nu am putut si asa am ajuns sa descopar Win 7. Dar faci cum crezi ca e mai bine...

| Marian_Eduard_1996 a răspuns:

Win 7 ultimate e foarte bun