| anonim_4396 a întrebat:

Am notebook Asus 4gb ram Procesor 1.6 hard 640. Ce windows 7 imi recomandati. Si daca imi bag XP nu sunt drivere numa pentru windows 7 are drivere. Ce windows 7 imi recomandati? Dau fundita

4 răspunsuri:
| rogi28 a răspuns:

Windows 7 home premium X64
acesta o sa mearga taman normal la tine

| geo691 a răspuns:

Recomandarea mea ar fi windows 7 64 bit pentru ati folosi in intregime memoria ram dar acum depinde daca pe cd de draivare e compatibil si cu 64 bit si nu numai procesoru

| 220V a răspuns:

Pentru 4 gb se instaleaza windows bazat pe 64 bit

| pitbull93 a răspuns:

Eu tias recomanda windows 7 x32, dar nu cred ca va avea toate driverele asa ca ar fi bine sa le cauti pe net: scrii pe google Asus drivere, dupa care intri pe ceva link de acolo si dai la modelu tau de Asus si iti iei driverele de care ai nevoie