| alcapone98 a întrebat:

Am un pc 2. 6ghz, 512mb ram, gforce6600LE indeplinesc cerintele minime de la team fortress 2 dar cand vreau sa ma joc trebuie sa astept mult pentru orice in training a mers cat de cat dupa ce am asteptat vreo 10-15 min dar cand vreau sa ma joc online dureaza ff mult pana se incarca iar apor apare time out si insuficiend virtual memori

1 răspuns:
| wannabe a răspuns:

Salut.
Vad ca joci TF2 la fel si eu.
Cauta pe net chrix maxframes cfg si isntaleaza-l, puneti toate setarile pe low si jocul va rula putin mai bine.
Daca esti F2P si vrei sa devii PREMIUM in TF2, da-mi doar add la id de mess: stefan_crime1
Te pot ajuta daca doresti.