| Valy800 a întrebat:

Ceau TPU! La Team Fortress 2 am jucat mai de mult la un prieten si mi-a placut am mers la siteul can you run it si am vazut ca merge pe minimum l-am downloadat pe steam si cand intru la meniu cand dau de exemplu la optiuni se blocheaza si muzica se repeta cum ar fi " am mers in po,po,po,po,po, p, poiana" si la fel si cand joc se blocheaza mult si iar se repeta sunetele si dupa 4-5 min apare in dreapta jos in colt intr-un triunghi galben un semn al exclamari si apare o bucla si scrie ceva de Low virtual memory stiu ce rea sa zica dar Wtf? de ce nu merge Team fortes adica pe siteul acela a zis ca merge
Va rog sa ma ajutati imi place foarte mult jocu asta si vreau sa il joc cu prieteni
Multumesc mult mult de tot

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,nu e bun acel site am incercat si eu imi zicea ca un joc imi merge la low si cand l-am instalat imi mergea la maxim., daca vrei intreaba-ma pe mine,, intra la options si dai totul pe low la team fortres si atunci poate mergi si rezolutia cat mai mica, dar chestia e ca o sa se vada mai naspa dar asta e,, daca ai alte intrebari imi zici si iti raspund.

| Valy800 explică (pentru KeNNT3D):

In intrebare am mentionat ca imi spunea ca doar pe minim merge si la mine nu merge nici pe minim dar mersi ca mi-ai spus ca siteul ala e o javra

| KeNNT3D a răspuns (pentru Valy800):

Mersi de funda, daca mai ai alte intrebari poti sa ma intrebi.

| Valy800 explică (pentru KeNNT3D):

Daca stii filmul godzilla, as dori sa stiu cand apare online (aproximativ) cat ar fi 1 saptamana-2?

| KeNNT3D a răspuns (pentru Valy800):

Salut,nu stiu sigur cand apare...pe moment e doar la cinematograf parca.