| mikyspawny a întrebat:

Am un Pc cam slabut: Placa video GeForce Fx5500 cu 256mb ram pe 128biti, 1gb ddr, amd athlon procesor de 1, 35GHz ce jocuri cat de cat bune imi recomandati?happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

Imi pare rau.Jocuri mai vechi ti-ar merge bine pe pc... Ceva gen Max Payne 2, Serious Sam, Doom 1, 2...Jocuri de genul asta, pentru ca PC'ul tau e destul de slabut.

| mikyspawny explică (pentru RockaruL):

Pai pff am reusit sa rulez jocuri ca doom 3 quake 4 toata seria half life 2 la cerinte maxime + killing floor tot si ala e iesit in 2009 adica nu stiu. ma intereseaza jocuri cat de cat bune dar cerinte mai micihappyhappy

| RockaruL a răspuns (pentru mikyspawny):

Da,te inteleg, dar banuiesc ca vrei sa ai un fps decent...deaia ti-am dat niste jocuri mai vechi.