| KIDZZOR a întrebat:

Dece imi merg videourile de pe youtube in reluare? am cerintele de sistem...am procesor AMD Athlon 900mhz laughing, 1GB, placa video Nvidia GeForce FX5500 256mb...ce sa fac?

4 răspunsuri:
| DayN a răspuns:

Am aceeasi problema dar eu am Amd Sempron 1.8 GHZ 768mb Ram, FX 5500 256mb, si cred ca e mai mult de la ei caci eu mi-am reformatat pc-ul din cauza asta si la fel merge... recomand sa instalezi Adobe flash player si Microsoft.Net Framework 4

| KIDZZOR explică (pentru DayN):

Am google chrome are el Adobe flash, si Net framework-u nu merge straight face ce fac?

| DayN a răspuns (pentru KIDZZOR):

Ai toate driverele instalate?
daca nu esti sigur instaleaza Driver genius si da un scan iar el o sa iti arate ce ai si ce ai nevoie, de obicei daca nu poti instala anumite programe e din cauza ca nu ai driverele corespunzatoarehappy

| KIDZZOR explică (pentru DayN):

Dap! Le am happy