| hp8510p a întrebat:

Cati bani sa cer pe o placa video foarte veche geforce fx5500 de 256MB/128biti functionala?

5 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Tehnologia a evoluat, cam greu o sa mai gasesti cumparatori in ziua de azi, parerea mea zic eu este ca ar merita 80 de lei.Nu mai mult!

| bumtzbumtz a răspuns:

Eu zic 120 lei.

| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns (pentru bumtzbumtz):

Cam greu cu 120 lei sa vinzi o astfel de placa...

| Sorinutsu a răspuns:

Eu cred ca ar trebui s-o dai de pomana la cineva, dar din dar se face rai, doneaz-o la cineva care nu are, bafta si la pret, in jur de 40 lei, am vazut placa NVidia la 512 mb cu 50 lei, bafta

| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns:

In jur de 100 de lei.