| Mihai76992 a întrebat:

am o mica problema cu telefonul Samsung Galaxy S3.
Cand vreau sa pun o imagine ca Wallpaper ma pune sa selectez doar o portiune din ea, am incercat si cu Image 2 wallpaper dar imi apare imaginea in mijloc iar in partea de sus si de jos e un spatiu liber negru. Am facut exact ca in tutoriale iar smecheria cu fa un screenshot la wallpaper nu functioneaza deoarece de fiecare data cand intru in galerie si selectez o poza poza imi apare doar pe mijlocul ecranului si nu pe tot ecranul..Ma poate ajuta cineva in legatura cu problemele astea? Funda!
PS : Scuzati categoria dar e urgent!

1 răspuns:
| Snowfall a răspuns:

Nu ma pricep prea bine la chestii din astea dar poti sa descarci din Play Store wallpaperuri si acelea ti se pun pe ecran exact asa cum trebuie, asa am facut intotdeauna.