| zedrix a întrebat:

Am o intrebare: Mi-am reinstalat WINDOWS-UL am avut WINDOWS XP acum am 7 si nu mi-am sters hard diskul. Cand intru intr-un joc, mi se vede pe mijlocul ecranului, iar in partea stanga si partea dreapta negru. Va rog frumos sa ma ajutati daca stiti

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Vezi s-ar putea sa fie de la display de la screen resolution, intra asa pe windows 7 control panel-appeareance and personalization-display-screen resolution si trebuie sa il ai la orientation pe landscape asa il am eu tu poate il ai portait...Incearca sa vezi s-ar putea sa fi asta, sper ca te-am ajutat, O zi buna!