| XatomisX a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 luat din franta pe el scrie made in china dar nu cred ca asta e problema ori koreea ori china tot aia e numai ca e mana mai ieftina de lucru asa intrebare mea este am android 2. 3. 5 de ce nu pot baga android 4. 0. 3 cand ii dau update zice nicio actualizare disponibila? si 4. 0. 3 a apaurt de 1 luna eu il vreau official nu de pe net merci happy dau funda cine ma poate ajuta

1 răspuns:
| Xdenis2004X a răspuns:

Activeaza-ti si din setari wi-fi si de sus de acolo wi-fi; ul apoi descarca-ti alt Magazin Play ca sa faci actualizarea aceea. sper DOAR ca te-am ajutat