| XatomisX a întrebat:

Am android 2. 3. 5 pe samsung galaxy s2 si acum 2 sapamani a aparut ics 4. 0 si cand dau la actualizare zice ca nu sa gasit nicio-o actualizare noua straight face dar de ce daca official a aparut 4. 0? nu vreau de pe net vreau oficial meci cine stie raspunsul sau ma poate ajuta dau fundita marewinking

Răspuns Câştigător
| benassy69 a răspuns:

Depinde din ce tara e telefonul tau cumparat. In unele tari a aparut deja update-ul in unele nu (nici in Romania).
Ca sa fi "up to date" urmareste acest link, care este revizuit zilnic de catre providerii de telefonie mobila:
http://www.youmobile.org/blogs/entry/SGSII-ICS-CRS

| XatomisX explică (pentru benassy69):

Da asa e asta e problema sper sa apara si in Romania doamne ca inapoiati mai suntem laughing

1 răspuns: