| SabinaMonyca26 a întrebat:

Buna,TPU! Am un Samsung Galaxy Mini 2, si am incercat sa descarc poze,muzica etc. in calculator, dar nu merge. Ce poate fi? Cum pot sa rezolv problema asta?

Răspuns Câştigător
| DJMikeGMC a răspuns:

Add mihailgreceanu si eu am acest telefon n-am probleme da trebuie sa vb, mai expicit in direct pe mess

8 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Si vrei sa ghicim noi? Da naibii niste detalii

| DJMikeGMC a răspuns (pentru Elektro):

Se pare ca nu intelegeti, decii daca aveti mini2, cand conectati usb la calculator ca apare in bara de stare aia cu activare wireless buletooth gps rotire, va scrie mai jos conectare spatiu usb. dați click pe ala apoi pe conectare, mai expicit de atat nu se poate si nu e doar pentru acest telefon, aceasta functioneaza la toate telefoanele cu android in special Samsung

| DJMikeGMC a răspuns:

Sabina scriu aici ca poate si altii cauta acelasi raspuns deci pentru cei care au aceeasi problema : ati incercat sa vedeti daca va apare in bara de stare spatiu conectare usb? sigur ca va apare. dati pe el si conectare, calculatorul nu poate accesa telu daca nu ii permite

| Geo32 a răspuns:

Trebuie sa iti descarci Kies Air!

| DJMikeGMC a răspuns (pentru Geo32):

Ce inteligent! degeaba problema s-a rezolvat

| Geo32 a răspuns (pentru DJMikeGMC):

Si eu de unde sa stiu?

| Geo32 a răspuns (pentru DJMikeGMC):

Da stiu pentru ca eu il folosesc laughing) Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru si mi l-am luat si acum imi merge, dar de!