| BeHappyLikeMe07 a întrebat:

Am un telefon galaxiy fit android si am baga internet de la cosmote si se instaleaza si primesc un sms la care zice sa trimit un alt sms ca sa-mi de-a setarie trimit sms-ul si primesc un alt sms care zice ca serviciul broadband nu pote fi configurt automat si nu merge netul
dar eu am router wireless si pe el; merge netul dar vr si pe cartela plz de ce nu merge funda

1 răspuns:
| Mihai0101 a răspuns:

Contacteaza firma de telefonie du-te cu telefonul la ei aceasta problema nu e din setari din cate vad e o problema a furnizorului cosmote