| licuricisclipici a întrebat:

Am si eu o problema cu internetul la cosmote,sunt pe cartela si am telefon care are acces la internet,adica poate fi folosit, dar am dat msj la cosmote ca sa primesc setarile si imi spune ca serviciul broadband nu poate fi configurat automat pe telefonul tau. Stie cineva cum pot sa-l activez?

1 răspuns:
| Justme2001 a răspuns:

PAi cred ca trebuie sa te duci la ei la Cosmote, si s al-e spui problema respectiva pe care o ai tu.Eu sunt pe Vodafone, si tatal meu este pe cosmote si eu i-am facut conficurarea la net la cosmote.M-am dus la ei si le-am spus problema pe care o are tata cu telefonul si netul.Dar nu te-ai iutat si la setarile de la net din telefon.