| 24101991 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini2 si am uitat desenul de deblocare la el si nici nu am vreun cont de mail sau google pe el ca sa ma conectez pe net sa in deblochez ce fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metoda s-ar putea sa nu mearga, nu sunt responsabil daca ti-l strici facand asta.Prin aceasta procedura o sa pierzi TOT ce ai pe mobil. Poze, filme, tot.1.Inchide-l.2.Porneste-l tinand apasat home si volum sus pana iti apare un fel de meniu.3.Foloseste tastele de volum pentru a selecta factory reset(asta e ideea, s-ar putea sa fie putin diferit) si apasa home.4.asteapta pana cand iti apare meniul din nou, apoi selecteaza reboot si apasa Home.

| 24101991 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu se aprinde deloc.

2 răspunsuri:
| 24101991 explică:

Telefonul Samsung galaxy mini 2 GT-s6500