| JohnCena02 a întrebat:

Am un volan gembird si nu imi merge pe need for speed undergound 2. cand bag mufa in calculator beculete volanului merg dar cand misc din el sau apas butaonele de pe el in joc nu se intampla nimic. oare imi trebuie alt need for sped? sau cum rezolv? daca e sa imi trebuie alt need for speed spuneti de care si un link de download sau cum rezolv... funda+vot! mersi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in joc si seteaza manual butoanele de pe joystick (pe undeva prin optiuni)