| bogdanmarian258 a întrebat:

Am un xbox 360 si vreau sa instalez gta 5 am 2cd-uri si imi cere 8gb...

Daca as lua un stick de 16gb ar merge sa installez jocul?

si inca ceva

Orice fel de stick va merge pentru instalare?

Răspuns Câştigător
| BogdanBz a răspuns:

Folosesti portul usb de la consola, ca si cum l-ai folosit pentru flash drive. Iti trebuie hard drive extern, nu intern ca la computere.

2 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Daca Xbox-ul tau nu are destul spatiu de stocare, atunci iti recomand un hard drive extern, nu un flash drive. Hard drive-ul are un pret mai mic si un spatiu mai mare si este mult mai rapid ca viteza de scriere decat un flash drive.

| bogdanmarian258 explică (pentru BogdanBz):

Pai si unde trebuie montat Hard drive-ul?

| BogdanBz a răspuns (pentru bogdanmarian258):

Folosesti portul usb de la consola, ca si cum l-ai folosit pentru flash drive. Iti trebuie hard drive extern, nu intern ca la computere.