| Ovidiutzul19 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca imi iau un xbox 360 de 4GB si am GTA5 care necesita 8GB, si as vrea sa imi iau un stick USB de 16GB si apoi sa il conectez la xbox.Mi-ar merge atunci gta-ul? Vrea sa stiu daca nu este un stick USB special pentru xbox sau daca pot conecta asa un stick USB, de ala care il conectez si la PC. Vreau sa stiu daca pot conecta orice stick USB la xbox.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da, merge.
2. merge orice stick, nu e ceva special. E de preferat sa fie un stick 3.0 sau ceva cu viteze mai ridicate, ca sa se incarce rapid texturile, sa nu apara probleme.

2 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Da.
Ia-ti stick.

| Banica_George_1994 a răspuns:

Poti conecta orice, nu conteaza.