| costinvlad a întrebat:

Am urmatorul sistem laptop: Procesor: Amd C-60 with Radeon(tm) HD Graphics de 1GHz memorie RAM 4GB si Memoria video de 512 MB. Am windows xp internet de 100 mbps si in fifa 08 am lag enorm, mare rau. Ce setari sa fac la windows sa am cat mai putin lag si cat mai multe fps in jocuri. As mai dori si un laptop de pe eMAG care sa fie LAN 10/100/1000 si sa fie bun de jocuri cu VRAM 1GB+ si RAM 4GB+ si GHz 2, 00+ sau turbo boost pana la 2, 2-2, 5GHZ quad core si un desktop cu procesor quad core puternic vram 1GB+ RAM 4GB+ LAN 10/100/1000 si wifi(optional) dau funda pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Ceea ce ai tu + ce mai bagi bani in laptop, mai bine iti ofer eu o unitate foarte buna la 500 de lei noua in cutie niciun defect mai multe detalii ma poti contacta daca esti interesat

| Liniuta1 a răspuns:

Windows XP este foarte vulnerabil la virusi si atacuri informatice.