| JoHnNy1636 a întrebat:

Am vazut pe internet o placa video de 128mb, 64bit, mi se pare ciudat, oare chiar este asa? si mai scria low profile, eu am o placa de baza ddr1 si vreau sa stiu daca chiar exista o asemenea placa si daca este buna de ceva.

1 răspuns:
| MoonWolf a răspuns:

Frate,placa aia ii varza, te asigur, cumpara-ti una de macar 128 bit, nu 256 biti, decat sa iti cumperi un,, jeg'' de placa mai bine una de 128, daca vrei sa mergi ieftin du-te pe amd, daca ai bani du-te pe nVIDIA, dar asta si depinde, daca placa ta de baza, poate suporta placa video,

Si normal ca exista, ii LOW PROFILE Adica profil slab/mic...