| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Am vreo sansa sa imi mearga Crysis 2 cu un FPS cat de cat bun ( la grafici mici) cu PC-ul meu: Procesor Intel Celeron 450 2. 2GHz; Placa Video ATI Radeon HD 4650 Sapphire 512MB DDR2 Edition; 2GB RAM; Windows XP SP3. N-as vrea sa aud raspunsuri de genul: "incearca si o sa vezi" "e greu sa te uiti la cerintele de sistem?".As vrea sa aud parerile voastrehappy

2 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Tu ai computerul fix pentru cerințele minime ale jocului deci părerea mea e că dacă vrei să joci jocul fă-o cu setările la minim.
Acum depinde și să închizi aplicațiile nefolositore in timpul jocului ( din menegerul de activită-ți - click dreapta - bară ) să îți pui antivirusul pe modul gameplay.

În orice caz dacă nu ai consumatoare de procesor mari în timpul jocului o să îți meargă bine, baftăwinking.

| ΣηJΦY a răspuns:

Da cred ca da dar fa setarile minime.