| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Am vrut sa instalez un joc din 2012 si imi cerea sa instalez pe langa joc si Microsoft visual 2012. Imi va afecta acest program sistemul? Adica fiind din 2012 ma tem sa nu interfereze cu cel din 2020 sau ceva de genul? Sau imi cere sa instalez si programul asta doar pentru a rula jocul care este din 2012?

1 răspuns:
| AlexMk5 a răspuns:

Aceste programe gen, ajută la funcționarea jocului și nici decum nu afectează într-un anumit fel calculatorul, deci baftă!