| anonim_4396 a întrebat:

Am windows 10. Și de ieri când am intrat pe pc, mi s-au șters foldere, text documenturi, conturi din browser. mai puțin jocuri. Și mi-a apărut mesajul,, you have been signed with a temporary account"

Și cam orice as face pe asta, la următoarea pornire a pc-ului, se șterge.
Ce sa fac? :/

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Recinstaleaza totul man

| Xdreaper21 a răspuns:

E o eroare a windowsului
Trebuie sa iesi si sa reintri pana te logheaza pe contul bun(asa a mers la mine nu se va sterge nimic)

| Nemessys a răspuns (pentru Xdreaper21):

Si asa trebuie sa fac de fiecare data cand deschid pc-ul? Sau dau restart de mai multe ori pana ma da pe acel cont si dupa gata. am rezolvat problema?

| Xdreaper21 a răspuns (pentru Nemessys):

Da cam asa nu am o rezolvare mai experta
Asa am facut eu