| MaNNNNNe a întrebat:

Am windows vista ultimate SP2.Am 2GB ram, processor AMD Sempron(tm) Processor LE-1150 2GHz, 32 bit OS, placa video nVidia GeForce 7300 SE/7200 GS.
Problema urmatoare e foarte mare:Nu imi merg metinurile.La fiecare metin,aproape toate(unele merg altele nu, nu imi merg astea faine)imi da o eroare.Ba imi da?? sau Microsoft Visual C++ Run Time Library.Nu stiu ce sa fac, am netframework toate versiunile. Daca ati putea sa imi ziceti ce Microsofturi Visual C++ ar trebui instalate la Windows Vista Ultimate SP2.

4 răspunsuri:
| GiGoLoEuRoPeAn a răspuns:

Asta patesc si eu te rog daca stie cineva sa imi dea un comm la raspuns ca sa stiu si eu ce trebuie instalat

| MaNNNNNe explică (pentru GiGoLoEuRoPeAn):

Ce trebuie instalat?

| GiGoLoEuRoPeAn a răspuns (pentru MaNNNNNe):

Si eu am aceeasi problema ca tine
]

| Nera_Nero_1990 a răspuns:

Ia-ti Windows 7 ultimate e mai bun.E pentru Gaming.Bafta.Funda?