| Elisav54 a întrebat:

Am Windows XP, am instalat Microsoft Office 2007, amandoua cu licenta, am facut cu Power point o prezentare cu muzica incorporata in prezentare, am trimis-o la prieteni si toti au confirmat ca muzica nu ruleaza in prezentare. Care sa fie motivul? Am toate actualizarile facute de Windows Update la zi. Multumesc celor care ma va rezolva.

1 răspuns:
| ctina a răspuns:

Trebuie sa faci un folder in care sa pui atat muzica cat si prezentarea
si cand vrei sa le dai prietenilor prezentarea trebuie sa le dai folderul cu totul si de acolo sa o ruleze. Altfel nu se poate. Sper sa iti mearga