| ZzOpO99 a întrebat:

Ce jocuri FPS imi recomandati in afara de seria call of duty ca le am terminat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| MariusMorse a răspuns:

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky/Call of Prypiat, Sniper Elite 1/2, Sniper Elite Ghost Warrior 1/2, Hit Man (toata seria), Singularity, Wolfensteine 3, Bullet Storm, Brothers in Arms (toata seria), Dead Space, DOOM 3, Metro 2033 si The Last Light, PainKiller (sunt o gramada...), Red Faction (toata seria), Serious Sam (toata seria).
Din cele enumerate mai sus sunt si FPS-HORROR/RPG/AVENTURA.
Cele enumerate de MadScientist nu avea rost sa'le scriu si eu...
Distractie PLACUTA!

| ZzOpO99 explică (pentru MariusMorse):

Vas fi dat la amandoi funda da trebuia sa aleg unu