| Shadow003 a întrebat:

Amnesia A machine for pigs! Merita cumparat? Este experienta aproape la fel de buna ca primul joc Amnesia? Merita Jucat? Vreau parerile voastre si daca l-ati jucat si ati avut o experienta buna!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Nu l-am jucat sad sincer mi-e cam frica sa-l joc singur laughing

Din ce am citit, cica e mai slab, nu isi merita pretul si ca probabil il vei termina in 4-5 ore.
Eu since n-as cumpara un joc care are numai 4-5 ore laughing
Dar, stii, nu insinuez nimic, ai putea, doar sa vezi cum e descarcandu-l de pe kickass, dupa decizi daca sa-l cumperi sau nu. Sau imprumuta-l de la vreun prieten happy

| Shadow003 explică (pentru N0xEterniS):

Multumesc de raspuns! happy

1 răspuns: