| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva clan de cs 1.6?
Sau poate sa-mi spuna cineva, unde pot gasi un clan care recruteaza membrii? plz big grin big grin

FUNDAAA big grin

3 răspunsuri:
| Andy2013 a răspuns:

Stai putin sa inteleg si eu, clan la tine inseamna sa-ti pui un prefix in fata numelui? Pai asta numai clan nu e, doar pe CSS exista clanuri oficiale.

| N0xEterniS a răspuns (pentru Andy2013):

Pe CSS nici nu mai sunt clanuri laughing toti s-au dus pe Cs GO! happy

Si da...steam am... tongue daca nu aveam nu mai intrebamwinking

| jimm999 a răspuns:

Pentru a intra in clan trebuie sa fii detinator a unei licente cs! Jucatorii cu non-steam nu joaca in clanuri!