| 1AngryMan a întrebat:

Are cineva jocul Forza Horizon xbox 360 original si din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| ROBERT9 a răspuns:

Da.eu

| 1AngryMan explică (pentru ROBERT9):

Si nu te ai plictisit de el? laughing sad m am jucat la un tovaras si mi a placut jocul e open map difera foarte mult de forza motorspot 4 care il joc acum in disperare online ..as dori sa stiu daca accepti un schimb, detin urmatoarele jocuri: Mafia 2, GTA 4, MAss Effect 3, Need for speed the run, Forza motorsport 4, FIfa 2011, Dj hero.Multumesc

| ROBERT9 a răspuns (pentru 1AngryMan):

Da. DAca faci rost de Amnesia

| 1AngryMan explică (pentru ROBERT9):

sad nici pe xbox la search acolo nu exista laughing mi ai dat o misiune imposibila, mersi oricum;]