| florincreatoruldevideoclipuri a întrebat:

As dori sa-mi dati cateva exemple de placi video pana in 700 sau 800 lei cu care ar merge Ghosts cu setari maxime (am 10 RAM si un Pentium G 3240 3. 1Ghz)

5 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

10 ram? ce 10 ram? ai 10 gb ram? n-am mai auzit, oricum procul e putin cam slabut. Dar la 7-800 ron iti recomand gtx 750ti desi cred ca o sa te traga in jos procu...

| florincreatoruldevideoclipuri explică (pentru EnvyU):

Procesor e chiar bun din cate am testat, si la RAM ma refeream ca momentan am o placuta de 2GB si mai cumpar una de 8GB.

| KodrutZ a răspuns (pentru EnvyU):

Daca vrei doar performanta, NU iti iei 750 Ti. Cam in aceeasi bani gasesti R9 270X care ii da mucu'. Spun asta ca posesor de 750 Ti care si-a luat-o in cunostinta de cauza, fiindca ma interesa in primul rind sa fie silentioasa si sa nu ma sparga la consum.

| florincreatoruldevideoclipuri explică (pentru KodrutZ):

Si mi-ai putea recomanda o placa video macar daca tot te-ai uitat la intrebare? happy

| KodrutZ a răspuns (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Http://www.pcgarage.ro/......5-256-bit/ - si mai incearca si cod voucher 92WQ7UMX - s-ar putea sa iti mai dea vreo 8-10 RON reducere. Oricum, daca nu iti da tie imi zici mersi pentru recomandare cind il bagi. Imi iese si mie de o bere. :P