| Makedontz a întrebat:

As dori sa stiu cum pot sa sterg toate masinile pe un server de samp deoarece am luat un gm care are masinile lui si vreau sa le sterg si sa pun ce masini vreau eu? big grin Si o alta intrebare ar fi cum pot sa sterg orasele mari sa ramana doar Red County astfel incat Gangurile sa se spawneze in Red County. E un Gang war server. Multumesc!

1 răspuns:
| Cojocariu_Lucian_1993 a răspuns:

Treaba cu masinile le pori face cu MTSA sau MATSA ceva de genu (modifici mapa inclusiv masinile) Daca te gandesti la mai multi playeri contacteaza-ma lucian_arbitru@yahoo.com