| Gagikl a întrebat:

Am un server de samp si vreau sa stiu cum sa mai pun masini in gamemode (am doar 96 de masini)aceasta este prima intrebare 2.Cum pot sa creez case in sa-mp si dupa sa le pun la vanzare direct in joc. 3.Cum sa sterg un logo, am intrat in gamemode cu pawno si am scris numele pe care il vroiam si salvez dar cand intru in joc tot fostul nume imi apare

3 răspunsuri:
| KoEwn a răspuns:

Foloseste MTA ba iti faci o mapa si gata tio pui su gata! laughing
Cu Placere!

| BogdanZEW123456789 a răspuns:

Add me Y! M: papuc_bogdan100@yahoo.com
skype: cnz.bogdanx ( o poza cu brian )
Sunt un scripter grozav, te ajut eu cu ce vr.

| Avast a răspuns:

: Echipa FactoryCs.Ro a redeschis din nou SERVER-UL comunitatii! Echipa FactoryCs, va asteapta pe server sa va distrati cu prietenii vostrii (Free-Game). Adresa : 94.176.163.90:7777 - Mod GodFather! Echipa FactoryCs va multumeste (Scris de Avast-Owner/Fondator FactoryCs.Ro)