| RusuRaduD a întrebat:

As dori un pc de gaming vreau sa mearga GTA V FIFA14/15 BATTLE COD MW4 ETC Am un buget de 25-30 mil. Am vazut acest pc este bun? Puteti sa-mi dati exemple Sistem Desktop Serioux Gaming V2 cu procesor AMD FX 6350 Hexa Core 3. 9GHz, 8GB RAM, 1TB HDD, AMD R9 270 2GB http://m.emag.ro/......DVDMQBBBM/ DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alex10Rujan a răspuns:

Http://www.mediagalaxy.ro/......la-alegere

Mai bine iti iei pc-u asta si mai bagi in el 4 ram(in jur de 3 milioane). Plus ca iti da si mouse,tastatura, wireless(merge foarte repede), casti si doua jocuri la alegere(Cele mai bune sunt sleeping dogs, sniper elite 3, tomb rider si hitman.

Si ai putea sa iti iei monitoru asta http://www.mediagalaxy.ro/monitor-led-asus-vs247hr-23-6-full-hd-negru

Toate astea costa 27 de milioane.Cu restul 3 ai putea sa iti iei vreo 5 jocuri bunicele(battlefield 4, gta 4, AC blackflag, Watch Dogs, Call of duty black ops)

Deci ai iesi in profit cu un calculator foarte bun(m-am uitat pe net si merge gta 5 pe el la ultra),mouse, tastatura, casti, wireless, cam vreo 6 jocuri bune.
Sper ca te-am ajut!