| Adry05 a întrebat:

As vrea la Facebook sa nu-mi mai apara mereu la o postare o anume persoana da like. De exemplu, la poza cuiva, daca a dat like mereu imi apare prima o anume persoana. Ce as putea face? Am scos-o de la follow.

6 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Oprește notificarile, de la persoana respectiva.

| PainTech a răspuns (pentru justanotheruser99):

Exact. Asta doream si eu sa zic. Ti-as fi dat vot dar am rank mic...
Daca nu stii cum, intra pe pagina lui/ei si in dreapta numelui, sub unde scrie ca sunteti prieteni apare o iconita cu ceva unde spatiale. Apesi pe ea si bifezi nu mai urmari.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru PainTech):

Nu e nici o problema, mai raspunde la cateva intrebari (raspunsurile sa fie elocvente), poate vei primi mai multe funde, iar atunci rankul tau va creste. happy

| Adry05 explică (pentru justanotheruser99):

Am deja scos de la follow, nu-mi mai apar pozele in news feed dar mereu la poza altcuiva imi apare ca a dat like printre celalate persoane. Gen `x and other 100 like this photo` si vreau sa imi apara altcineva in locul acelui X, daca ma intelegi.

| justanotheruser99 a răspuns:

Înțeleg la ce te referi, dar nu cred ca poți sa faci sa nu îți mai apăra, doar in cazul in care il ștergi de la prieteni, alta metoda nu mai stiu...

| Adry05 explică (pentru justanotheruser99):

Ok, multumesc oricum.