| douanume a întrebat:

Cum aș putea face în așa fel încât să nu le mai apară prietenilor de pe Facebook la noutăți, că am dat un like sau un comment la o poză / o postare?
Mulțumesc anticipat! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu poti. Ei pot sa seteze sa nu te mai urmareasca dar tu nu poti face nimic.

| Hellobello a răspuns:

Asta pot face ei. Te au la prieteni apropiati si astfel vad tot ce faci. Trebuie sa te scoata de la prieteni apropiati si asa nu le va aparea la ce dai tu like.

| Dimaursdimaursachi a răspuns:

Blocheaza pe persoana care nu vrei sa vada la ce ai pus like sau la ce ai scris com