| OneShot001 a întrebat:

Cum fac sa nu imi apara in news feed cand un prieten pe facebook da like la poza cuiva? E enervant fiindca imi apare in continuu.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Mergi la el pe profil si apesi pe "Following" aflat langa "Friends" si nu iti va mai aparea nimic din ceea ce face pe facebook. Postari, like-uri, comentari si altele...

Alta solutie nu ai avea decat cea de sus.

4 răspunsuri:
| OneShot001 explică:

Nu, vreau sa vad cand posteaza ei o poza nou dar nu vreau sa vad cand ei dau like la un prieten al lor

| Ibrahimovic a răspuns (pentru OneShot001):

Nu ai cum. Doar cum ti-as spus RaresTPUro, adica sa-i dai unfollow, altfel n-ai ce face.

| cgabudean a răspuns:

Intri pe profilul prietenului... ai acolo unde i poza de coperta "prieteni" pui cursorul pe prieteni si dai pe "primeste notificari"!

| RareşTPUro a răspuns (pentru cgabudean):

Acela este ca sa ii apara la notificari tot ce posteaza respectivul pe facebook.