| DakotaXOXO a întrebat:

Pot sa comand chestii de pe Amazon.com? As vrea sa iau niste bratari cu Greyson Chance, dar nu stiu daca sunt din Romania, presupun ca vin din America. Oare se vind si aici? Cat costa taxa de transport pana la Constanta?

Răspuns Câştigător
| heiii a răspuns:

Da,poti comanda.desigur ca vin din Americalaughing big grin taxa de transport difera de la produs la produs.fa'ti un cont. spune de unde esti etc.si iti va aparea sigur pe site cat te va costa transportul. de obicei nu este scump.cativa dolari.