| Adina4526 a întrebat:

As vrea sa îmi instalez Minecraft pe laptop,dar nu știu un site care sa fie de încredere. Nu vreau descarc viruși(acest laptop este nou, avand doar câteva luni). Ma puteți ajuta? happy
Menționez ca am Windows 10.

3 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Varianta "dparta" a unui joc o sa contina intotdeauna un virus, pentru ca prin asa ceva se sparge.
Daca vrei ca totul sa fie sigur, cumpara produsul original si scapi de orice suspiciune.

| Abcdefgklmnxyz a răspuns:

Daca vrei sa nu iei virusi cumperi produsul original de pe Mojang.Nu e scum.

| Adina4526 explică (pentru Abcdefgklmnxyz):

Am găsit un launcher bun happy
Tlauncher se numeste.
Mulțumesc totuși pentru răspuns!