| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi raspundeti la o intrebare daca se poate. Pe PC am instalat Windows 7 Home Premium cu licenta originala, dar Office 2010 piratat. As dori sa stiu, in cazul in care fac update-uri la Office 2010, exista posibilitatea ca Microsoft sa imi dea Black Screen si chestiile acelea enervante cu Genuine? Dau funda pentru cel mai rapid si corect raspuns.

1 răspuns:
| Guerta a răspuns:

Da fara nicio problema. Cu Windowsul nu am avut probleme, doar intrebam daca Microsoft-ul imi poate buli Windows-ul din cauza Office-ului nelicentiat.