| Gam3rYT a întrebat:

As vrea sa stiu ce placa video ar trebui sa bag la PC meu pentru a rula gta 5 la medium. Sau daca il pot rula cu ce am eu.

PLACA DE BAZA:MSI H61M-P20 (G3) (MS-7788)

PROCESOR:INTEL PENTIUM DUAL CORE G2030 3.00GHZ

RAM:6 GB RAM

PLACA VIDEO ACTUALA:SAPPHIRE AMD RADEON HD 6570 2GB DDR3 128BIT

Sa fie intre 300-500ron

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Http://shortcutcomputer.ro/......po_p44265/

Asta sigur iti cara jocul mai sus de medium. Bafta.

3 răspunsuri:
| Gam3rYT explică:

Hitback dar merge me placa mea de baza?

| jozsef10 a răspuns:

Salut! http://www.game-debate.com/....../index.php poti sa vezi daca iti merge!

| OldTravian a răspuns:

Salut. Am deschis un nou server de travian, versiunea veche care a placut tuturor, un server speed 250x. Te invit si pe tine, alaturi de prieteni sa populam serverul si sa ne distram impreuna. Adresa serverului este: www.oldtravian.com