| Gam3rYT a întrebat:

As vrea sa stiu ce placa video ar trebui sa bag la PC meu pentru a rula gta 5 la medium(SAU LA CE SETARI MERGE) Sau daca il pot rula cu ce am eu.

PLACA DE BAZA:MSI H61M-P20 (G3) (MS-7788)
PROCESOR:INTEL PENTIUM DUAL CORE G2030 3.00GHZ
RAM:6 GB RA
PLACA VIDEO ACTUALA:SAPPHIRE AMD RADEON HD 6570 2GB DDR3 128bit
Sa fie intre 300-500lei

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mikoyan a răspuns:

System requirements pentru GTA 5 sunt trecute pe toate site-urile. De fapt chiar daca sunt trecute nu stim cat de bine optimizat va fi jocul, daca va fi cum a fost si GTA 4 atunci vor putea fi probleme si pe cele mai bune sisteme. Sfatul meu este sa astepti pana in martie cand apare jocul si dupa sa iei decizia de a-ti cumpara placa video.

| Gam3rYT explică (pentru Mikoyan):

Dar cu ce am acum imi merge?

| Mikoyan a răspuns (pentru Gam3rYT):

Pai conform cerintelor postate de cei de la rockstar nu-ti merge, nu te incadrezi nici la minimum.
http://www.kdramastars.com/......ements.htm