| freaky95 a întrebat:

As vrea sa stiu cei care ati achizitionat PS3, daca prin cumpararea lui primiti cumva si un joc gratis, vreau sa zic sa nu fie un bundle de`acela ps3+joc in cutie, vreau sa zic ps3 simplu la 999 lei cum se vinde acum si daca ti se da si un joc impreuna cu el, eu as vrea sa imi cumpar de pe emag sau siteuri din astea de electronice, si vreau sa stiu daca mi se da si un joc cand cumpar ps3-ul, de asemenea daca puteti sa`mi dati niste siteuri de electronice de unde as putea sa cumpar. Multumesc

1 răspuns:
| Bogdan549 a răspuns:

Exista si variante fara joc. Cauta-ti si singur ca la eMAG sigur sunt.