| Gam3rYT a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot rula Grand Theft Auto 5 pe sistemul meu PC la medium si cam cat FPS as avea. Jocul din spusele celor de la rockstar sunt bine optimizate.
Configuratie PC
PLACA VIDEO:SAPPHIRE AMD RADEON HD 6570 2GB DDR3
PROCESOR:INTEL PENTIUM DUAL-CORE G2030 3.0GHZ
RAM:6GB RAM
WINDOWS 7 64BIT
NU AM VIRUSI
HARD 500GB

6 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ai pc varza, sa spui mersi daca o sa iti mearga la low cu 30 de fps la rezolutie mica

| Hitback a răspuns:

Http://www.game-debate.com/....../index.php

Iti merge frate e a 10 oara cand pui intrebarea. Iti merge uitate la link sa vezi dovada. uitate.

| Hitback a răspuns (pentru Hitback):

Il poti rula dar nu la medium. Doar la low.

| anonimguy3 a răspuns (pentru Hitback):

De ce ii dau la baiat un site retard la Can I run it. tongue Niciodata nu zic bine cand vine vorba de can i run it.

Cat despre Gam3rYT, iti voi da report pentru ca e deja spam, e peste a 6 oara cand pui intrebarea asta dupa ce ti s-a raspuns la ea de peste 20 de ori.

| Gam3rYT explică:

Acum o intorci? ai zis ca merge la low-medium acum low? Lasa.

| Hitback a răspuns (pentru Gam3rYT):

Cateva setari de pe mediu vor merge cum sunt micile detalii. Umbra apa astea gen.