| Alecsandriii a întrebat:

As vrea si eu un server de FURIEN (CS 1.6) fara xp mod cu super knife...
Cel mai tare raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Pai furien.ecila.ro -> e un server in care primesti 10.000 credite cand dai intri din nou (retry=10k credite laughing ) -> este full aproape mereu (mai rar vezi 29/32). La 2-3 noaptea sunt 15-20 playeri, deci poti sa joci linistit big grin Gradele din cate am auzit se dau pana la administrator (admin nu owner) si ai acc la ban menu/avansar si cred si destroy! big grin

4 răspunsuri:
| zKw a răspuns:

Furien.FhG.Ro... e cu xp dar il faci usor.

| MaFro a răspuns:

FURIEN.PGLGAMERS.RO server online 06.10. 2017 xp+credite.Slot Free oferim admin jucatorilor online 5h pe server+experienta in amx.Pentru admin avem nevoie de TeamSpeak3 + microfon asa ca daca ai nu rata sansa.Staff prietenos vip lunar cu multe avantaje pentru doar 25lei + 20k exp primite la donatie doar prin PaySafe. Avem de asemenea server de teamspeak 3 TS.PGLGAMERS.RO.Va asteptam pe toti cu mare drag.

| FlorinZEW a răspuns:

Furien.crashed.ro # Cautam admini capabil, server-ul este locul 3 global. Te astept

| vasiuandrei a răspuns (pentru FlorinZEW):

Florin sunte eu Wassim Commando DZ si am primit ban ca cica am wall te rog sa ma scapi de ban si apropo